تعمیر بخاری قارچی و  اعزام متخصص به محل

تعمیر بخاری یکی از خدمات شرکت هیتر پاسیو در حوزه تعمیر تجهیزات گرمایشی است که این نوع خدمت یعنی تعمیر بخاری قارچی طرفداران زیادی دارد. در این مطلب با نحوه خدمت رسانی هیتر پاسیو در حوزه تعمیرات بخاری آشنا خواهید شد. شما می توانید با شماره تلفن های مجموعه هیتر پاسیو تماس گرفته و از خدمات تعمیر بخاری قارچی بهره مند شوید. هر کجای تهران که هستید برای تعمیر بخاری قارچی با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار متخصص در این زمینه به محل تان اعزام کنیم. سرویس، عیب یابی و تعمیرات بخاری توسط بهترین تعمیرکاران بخاری در تهران انجام خواهد شد. شما می توانید درباره مشکلات خود با متخصصان ما صحبت کنید و به صورت رایگان از ان ها مشاوره بگیرید. اما در ادامه برای آن که بتوانید برخی مشکلات بخاری تان را حل کنید یا بتوانید درست آن را عیب یابی کنید، برخی از مشکلات رایج را آورده ایم که می توانید آن ها را مطالعه کنید.

خدمات تعمیر بخاری گازی در شرکت هیتر پاسیو شامل چه مواردی است؟ تعمیرکاران بخاری ما خدمات زیر را ارائه می دهند و هر یک از قسمت های بخاری گازی یا بخاری برقی دچار خرابی باشد، می توانند تعمیر کنند.

تعمیر ترموکوپل بخاری قارچی

تعمیر ترموکوپل بخاری گازی ترموکوپل بخاری قارچی، یکی از اصلی ترین قسمت های بخاری است، که نسبت به سایر قسمت های بخاری بیشتر دچار خرابی می شود و به همین دلیل تعمیر ترموکوپل بخاری یکی از چالش هایی است که ممکن است برای شما پیش بیاید این قطعه از بخاری هم توسط تعمیرکاران مجموعه هیتر پاسیو عیب یابی و تعمیر می شود.

ترموکوپل بخاری گازی وظیفه‌ی کنترل جریان گاز را دارد و از این نظر  نقش اساسی در وسایل گازسوز ایفا می کند. ساختمان ترموکوپل از دو فلز غیر هم جنس تشکیل شده است که از یک طرف به هم متصل می باشند. چنانچه قسمت اتصال را حرارت بدهیم در دو سر آزاد طرف دیگر آن ها جریان الکتریسیته بوجود می آید. محل اتصال دو فلز ترموکوپل توسط شمعک (پیلوت) گرم می شود. انتهای دیگر ترموکوپل به بوبینی متصل می شود که در نتیجه برق تولیدی باعث میدان مغناطیسی در بوبین شده و هسته بوبین را همیشه به حالت جذب (بطرف داخل بوبین) نگه می دارد.